O nas

Easy Waxing – profesjonalna depilacja laserowa i zabiegi IPL w Centrum Wrocławia

  • Szukasz studia depilacji laserowej w którym Twoja uroda rozkwitnie?
  • Nie chcesz tracić godzin na dojazdy?
  • Chcesz aby Twoim ciałem zajęła się profesjonalna kosmetolog?
  • Chcesz, aby zabiegi były wykonywane wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie?

Dobrze trafiłaś. W naszym Studiu troszczymy się w równym stopniu o piękno i dobre samopoczucie Klientek, jak i jakość i bezpieczeństwo zabiegów. Możesz skorzystać z zabiegów na bazie lasera diodowego, IPL i RF w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Co nas wyróżnia?

Personel – nasze kosmetyczki to doświadczone profesjonalistki, posiadające wyższe wykształcenie kierunkowe oraz wiedzę praktyczną z zakresu świadczonych przez nas usług. Dzięki wykonaniu tysięcy zabiegów w naszym studiu świetnie znają się na swojej pracy.

Najnowszy laser diodowy – pracujemy na nowoczesnym laserze diodowym SHR, posiadającym certyfikaty Unii Europejskiej. Dysponuje on zarówno dużą mocą (chodź rzadko pracujemy na maksymalnych parametrach) jak i możliwością pracy w trybie ciągłym. Dzięki temu jesteśmy w stanie depilować laserem szybko i skutecznie, jak i oferować zabiegi w rozsądnych granicach cenowych.

Laser IPL – pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie IPL+RF G-Light, posiadającym certyfikaty Unii Europejskiej oraz FDA (U.S. Food & Drag Administration). Dysponuje on zarówno dużą mocą do 60 J/cm (chodź zazwyczaj pracujemy na zdecydowanie niższych parametrach) jak i różnymi rodzajami głowic i filtrów spektrum światła. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie parametry do każdego rodzaju skóry jak i różnych zabiegów – trwałego usuwania owłosienia jak i fotoodmładzania, leczenia trądziku czy zamykania naczynek.

Lokalizacja – nasze Studio mieści się w samym centrum Wrocławia (300 metrów od Rynku) przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 (biurowiec Times). Dzięki temu nie musicie Państwo marnować swojego cennego czasu na dojazd do nas. Każdego tygodnia jesteście tutaj w pracy, na zakupach lub przejazdem. Zachęcamy do wykorzystania tej okazji i umówienia się na wizytę.

Szeroka gama zabiegów – nasze Studio oprócz depilacji laserowej oferuje depilację tradycyjnymi metodami – woskiem miękkim i twardym, woskiem Lycon jak również ulubioną przez nasze klientki depilację pastą cukrową.

Wiarygodność – Easy Waxing uczestniczy w ogólnopolskim programie Wiarygodna Firma. Wprowadziła i stosuje profesjonalne standardy w prowadzonej działalności. Poniżej zamieszczamy link do naszego Certyfikatu Wiarygodności.

Rezerwacja Wizyt Online

Zachęcamy do umawiania wizyt w naszym panelu rezerwacji online