Depilacja Laserem Diodowym SHR

Dlaczego wybrać depilację laserem diodowym

Wiązki promienia lasera diodowego powodują trwałe zniszczenie komórek macierzystych w mieszkach włosowych, dzięki czemu włoski wypadają i przestają odrastać. Wiązka promieniowania, jego moc oraz długość fali świetlnej jest ściśle dostosowana do karnacji skóry i rodzaju owłosienia. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu urządzenia wiązka światła dociera do mieszka włosowego, który ma ciemniejsze zabarwienie w stosunku do otaczającej go skóry. Ciemny kolor absorbuje światło powodując termiczne zniszczenie mieszka włosowego, podczas gdy jaśniejsza skóra wokół nie absorbuje ciepła, a co za tym idzie nie dochodzi do jej podgrzania. W ten sposób laser precyzyjnie niszczy macierz włoska nie wpływając na resztę skóry.

Dlaczego należy kilkakrotnie powtarzać depilację laserem diodowym?

Należy pamiętać, że laser działa tylko na włoski w fazie anagenu – wzrostu. W skórze znajdują się również uśpione mieszki włosowe na które laser nie działa. Dlatego też zabieg należy powtarzać co około 6 tygodni. Po tym czasie włoski przechodzą z fazy uśpienia do fazy wzrostu i laser może je wyeliminować. Nigdy wszystkie włoski nie znajdują się w fazie anagenu, dlatego też, żeby całkowicie zlikwidować niechciane owłosienie należy kilkakrotnie powtórzyć zabieg tak, żeby laser mógł zadziałać na wszystkie włoski (również te, które w czasie poprzednich zabiegów były uśpione).

Rezerwacja Wizyt Online

Zachęcamy do umawiania wizyt w naszym panelu rezerwacji online

Sprzęt

Nasz laser diodowy to najnowszej generacji sprzęt składany i zaprojektowany w przez polskich specjalistów na bazie niemieckich komponentów. Dzięki zastosowaniu specjalnych głowic i doskonałej jakości źródła światła jest on precyzyjny i skuteczny. Dodatkowym plusem jest możliwość pracy ciągłej w trybie SHR – dzięki czemu znacznie skraca się czas wykonania zabiegu.

Certyfikaty

Laser posiada certyfikat medyczny UE – dzięki czemu macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa wykonanych zabiegów.

 

Ważne informacje

  • zarówno przed jak i po depilacji nie można się opalać ani używać samoopalacza. Jest to bezwzględne przeciwwskazanie do wykonania zabiegu
  • dokładnie na dobę przed zabiegiem trzeba dokładnie ogolić depilowaną część ciała
  • o pozostałe wskazania i przeciwwskazania do zabiegu prosimy pytać nasz personel