Depilacja Laserem Diodowym SHR

Dlaczego wybrać depilację laserem diodowym

Wiązki promienia lasera diodowego powodują trwałe zniszczenie komórek macierzystych w mieszkach włosowych, dzięki czemu włoski wypadają i przestają odrastać. Wiązka promieniowania, jego moc oraz długość fali świetlnej jest ściśle dostosowana do karnacji skóry i rodzaju owłosienia. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu urządzenia wiązka światła dociera do mieszka włosowego, który ma ciemniejsze zabarwienie w stosunku do otaczającej go skóry. Ciemny kolor absorbuje światło powodując termiczne zniszczenie mieszka włosowego, podczas gdy jaśniejsza skóra wokół nie absorbuje ciepła, a co za tym idzie nie dochodzi do jej podgrzania. W ten sposób laser precyzyjnie niszczy macierz włoska nie wpływając na resztę skóry.

Dlaczego należy kilkakrotnie powtarzać depilację laserem diodowym?

Należy pamiętać, że laser działa tylko na włoski w fazie anagenu – wzrostu. W skórze znajdują się również uśpione mieszki włosowe na które laser nie działa. Dlatego też zabieg należy powtarzać co około 6 tygodni. Po tym czasie włoski przechodzą z fazy uśpienia do fazy wzrostu i laser może je wyeliminować. Nigdy wszystkie włoski nie znajdują się w fazie anagenu, dlatego też, żeby całkowicie zlikwidować niechciane owłosienie należy kilkakrotnie powtórzyć zabieg tak, żeby laser mógł zadziałać na wszystkie włoski (również te, które w czasie poprzednich zabiegów były uśpione).

Czy marzysz o gładkiej skórze bez ciągłej potrzeby golenia lub woskowania? Nasza depilacja laserowa Wrocław to klucz do długotrwałej gładkości i komfortu! Przekonaj się, jak łatwo i skutecznie możesz pożegnać niechciane owłosienie.

Dlaczego Depilacja Laserowa we Wrocławiu i Warszawie?

  • Długotrwałe Efekty: Pozbądź się owłosienia na dłużej niż przy tradycyjnych metodach.
  • Bez Bólu i Podrażnień: Zabiegi są bezbolesne i delikatne dla skóry.
  • Szybkość i Wygoda: Krótkie sesje i szybkie rezultaty.
  • Dla Każdego Typu Skóry: Bezpieczna i efektywna dla różnych odcieni skóry.

Nasza Technologia: Wykorzystujemy najnowsze, klinicznie testowane lasery, które zapewniają bezpieczeństwo i efektywność. Nasz wykwalifikowany personel dba o każdy szczegół, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie.

 

Rezerwacja Wizyt Online

Zachęcamy do umawiania wizyt w naszym panelu rezerwacji online

Sprzęt

Nasz laser diodowy to najnowszej generacji sprzęt składany i zaprojektowany w przez polskich specjalistów na bazie niemieckich komponentów. Dzięki zastosowaniu specjalnych głowic i doskonałej jakości źródła światła jest on precyzyjny i skuteczny. Dodatkowym plusem jest możliwość pracy ciągłej w trybie SHR – dzięki czemu znacznie skraca się czas wykonania zabiegu.

Certyfikaty

Laser posiada certyfikat medyczny UE – dzięki czemu macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa wykonanych zabiegów.

 

Ważne informacje

  • zarówno przed jak i po depilacji nie można się opalać ani używać samoopalacza. Jest to bezwzględne przeciwwskazanie do wykonania zabiegu
  • dokładnie na dobę przed zabiegiem trzeba dokładnie ogolić depilowaną część ciała
  • o pozostałe wskazania i przeciwwskazania do zabiegu prosimy pytać nasz personel